Vybrané produkty

  


VYTVOŘ SI SVŮJ SVĚT!

vítejte v našem internetovém obchodě.
 
Každý den začíná i končí v našem domově, tedy v bytě či rodinném domě. Ale je to náš domov, místo pohody, klidu a odpočinku.. A každý z nás chce mít toto místo krásné, přívětivé, pohodlné, příjemné… prostě dle vlastních představ. Každý detail v našem interiéru je důležitý a vytváříme si ho tak, aby se líbil především nám. Máme se v něm cítit pohodlně a příjemně, abychom si  zde dokázali odpočinout. Každá maličkost je důležitá.
 
V našem internetovém obchodě se specializujeme na návrhy a výrobu nejrůznějších interiérových dekorací, jako jsou samolepky na stěnu, fototapety, fotky na zeď, samolepky na nábytek či obklady, samolepky na dveře, fotografie, plátna do obrazů či plakáty.

Samolepky jsou velmi jednoduše aplikovatelné pomocí tzv. aplikační fólie a dokážou výborně oživit, vyzdobit a doplnit jakýkoliv interiér. Lze je aplikovat na jakýkoliv druh stěny, od panelu, přes sádrokarton až po zděné stěny.

Zvolte si motiv, který se vám líbí, ať to jsou již květiny, rostliny,  zvířata, stromy, nápisy, znaky, symboly nebo i nejrůznější přírodní, hudební,sportovní a abstraktní motivy. Velká škála  možností je též v dětských motivech.

Závěrem jen jedna zajímavá služba, když si pošlete fotografii vlastního interiéru, tak vám uděláme zdarma koláž s dekorací kterou si vyberete. Uvidíte, jak by ve skutečnosti vypadla ve vašem vybraném pokoji a na vybraném místě.