Samolepky na zeď a dekorace - největší výběr za nejlepší ceny
Dárek pro naše zákazníky
Máme vlastní stroje, a proto produkty expedujeme již DRUHÝ den po objednávce.
Motivy skladem s poštovné nad 2000 Kč ZDARMA
Blíží se Vánoce, Česká pošta nestíhá dodávat zásilky, doporučujeme využít přepravní službu
Individuální přístup - dekoraci upravíme podle Vašeho přání.

Chcete e-mailem dostávat zprávy o novinkách, akcích a slevách?

Novinky

Praktické informace

Návod pro aplikaci samolepky na zeď

 
Pokud si vyberete a objednáte vhodnou dekoraci v podobě samolepky na zeď, měli byste si důkladně přečíst následující řádky, které Vám pomůžou pro bezproblémovou aplikaci samolepky na zeď. Pokud se budete držet přesně napsaných informací v následujících bodech, nemůže se stát nic špatně a samolepka bude na stěně držet naprosto bez problémů.
 
Nalepení samolepky na zeď
 • Před samotnou aplikací samolepky si jako první musíte určit správné místo, kde bude samolepka umístěna. Samolepka jde velice těžce ze zdi slepovat, tak aby se dala použít na jiné místo.
 • Jestliže máte dobře promyšlené místo, kam samolepku umístíte, přesvědčte se, že zeď je dokonale suchá a neobsahuje žádnou prasklinu, který by mohla aplikaci samolepky na zeď znepříjemnit.
 • Ze samolepky odloupněte zadní část, tedy podkladový papír. Po odstranění podkladového papíru budete mít stranu, která má lepící schopnost a touto stranou se bude také samolepka na zeď aplikovat.
 • Samolepku, která je již oddělena od ochranného podkladového zadního papíru začněte velice pomalu a opatrně aplikovat na zeď.
 • Samolepku, kterou aplikujete na zeď musíte nalepovat VŽDY odshora dolů. Musíte jí pořádně vyhladit. Nemá cenu spěchat. Při spěchu je možné, že se na samolepce vytvoří bublina, která jde velice špatně vytlačovat.
 • Pokud Vaše samolepka obsahuje složitější motiv, například nějaký ornament, který je do stran velice úzký, snažte se aplikovat nejprve část samolepky, který má největší plochu, kterou jako první připevníte na zeď. Následně strháváte zadní ochranou podložku samolepky  a aplikujete jemnější a drobnější části samolepky přímo na zeď.
 • Pokud chcete, aby samolepka dokonale přilnula ke zdi, doporučuje se vzít jemný hadřík, kterým se samolepka již aplikovaná na zdi několikrát přejede. Ve všech směrech, tak, aby samolepka dokonale přilnula ke zdi a nikde nevznikla žádná bublina ani sebemenší kaz, který je rozhodně nežádoucí.
 • Pokud obdržíte samolepku na aplikační folii, tzn. přenosce, tak použijte úplně stejný návod použití, jako je uvedený v předchozích bodech. Závěrem jen odejměte z již nalepené samolepky na zdi aplikační folii, tedy přenosku. Přenašecí folie umožňuje snadnější aplikaci u složitějších motivů.
 • Důležitá informace!! Samolepky nikdy nelepte na čerstvě vymalovanou stěnu, nebudou vám na stěně držet. 

Návod pro aplikaci samolepky na ostatní podklady

 
Pokud si vyberete a objednáte vhodnou dekoraci v podobě samolepky na nábytek, okno, dveře, lednici, obklady či jiné nabízené podkladové materiály, měli byste si důkladně přečíst následující řádky, které Vám pomůžou pro bezproblémovou aplikaci samolepek. Pokud se budete držet přesně napsaných informací v následujících bodech, nemůže se stát nic špatně a samolepka bude na podkladovém materiálu držet naprosto bez problémů.
 
Nalepení samolepek
 • Před samotnou aplikací samolepky si jako první musíte určit správné místo, kde bude samolepka umístěna. Samolepka musí být použita na hladkém podkladovém materiálu jako jsou sklo, kov, lamino, keramika, porcelán, lakované dřevo atd..
 • Jestliže máte dobře promyšlené místo, kam samolepku umístíte, přesvědčte se, že místo je dokonale suché a čisté a neobsahuje žádné poškození, které by mohlo aplikaci samolepky znepříjemnit.
 • Ze samolepky odloupněte zadní část, tedy podkladový papír. Po odstranění podkladového papíru budete mít stranu, která má lepící schopnost a touto stranou se bude také samolepka na určené místo aplikovat.
 • Samolepku, která je již oddělena od ochranného podkladového zadního papíru začněte velice pomalu a opatrně aplikovat na místo.
 • Samolepku, kterou aplikujete na místo musíte nalepovat VŽDY odshora dolů. Musíte jí pořádně vyhladit, nejlépe stěrkou nebo hadříkem. Nemá cenu spěchat. Při spěchu je možné, že se na samolepce vytvoří bublina, která jde velice špatně vytlačovat.
 • Pokud Vaše samolepka obsahuje složitější motiv, například nějaký ornament, který je do stran velice úzký, snažte se aplikovat nejprve část samolepky, který má největší plochu, kterou jako první připevníte na dané místo. Následně strháváte zadní ochranou podložku samolepky  a aplikujete jemnější a drobnější části samolepky přímo na místo.
 • Pokud je vaše samolepka většího formátu, tak doporučujeme použít vodu z rostřikovače a zadní část samolepky i místo na nalepení jemně postříkat vodou. Postupujete jinak úplně stejným způsobem, jen voda způsobí, že samolepkou lze lépe hýbat a manipulovat. Vodu při aplikaci vytlačíte (dodržujte zde uvedený způsob) a zbylá voda do 2 dnů sama vyschne.
 • Pokud chcete, aby samolepka dokonale přilnula k podkladovému materiálu, doporučuje se vzít jemný hadřík, kterým se samolepka již aplikovaná na podkladu několikrát přejede. Ve všech směrech, tak, aby samolepka dokonale přilnula ke zdi a nikde nevznikla žádná bublina ani sebemenší kaz, který je rozhodně nežádoucí.
 • Pokud obdržíte samolepku na aplikační folii, tzn. přenosce, tak použijte úplně stejný návod použití, jako je uvedený v předchozích bodech. Závěrem jen odejměte z již nalepené samolepky na zdi aplikační folii, tedy přenosku. Přenašecí folie umožňuje snadnější aplikaci u složitějších motivů.
 • Důležitá informace!! Samolepky nikdy nelepte na čerstvě vymalovanou stěnu, nebudou vám na stěně držet. 

Samolepky na zeď a působení barev v interiéru

 
Na našich stránkách si můžete objednat nespočet samolepek na zeď. Samolepky na zeď jsou nejrůzněji barevné, ale mají také nejrůznější tvary, které si můžete libovolně vybrat. Hlavně u barevných provedení samolepek by měl člověk velice důkladně přemýšlet. Musíte zvážit jakou barvu samolepky na zeď objednáte. Protože je silně nevkusné mít na žluté zdi žlutou samolepku. Buďte kreativní a vybírejte podle odstínů Vaší zdi. Na zdi musí být samolepka dokonale výrazná a každý, kdo v místnosti bude by si jí měl všimnout. Volte tedy vhodné barvy, které se budou líbit hlavně Vám, ale také i ostatním lidem.
 
Vybírejte barvy samolepek podle vlastního mínění a osobního pocitu, ale dbejte na to, že samolepka bude aplikována na zeď, která je sama o sobě v určité barvě. Ve vašem interiéru musí být samolepka nápadná, decentní, ale i výrazná. Musí zaujmout. Kombinujte tedy vhodné barvy samolepky a zdi. Uvidíte, že sklidíte úspěch.
 
Nejčastější barva, kterou jsou vypalovány pokoje v domácnosti je barva bílá. Na bílý podklad se logicky hodí všechny barevné provedení a kombinace samolepek. Ale rozhodně nevolte barvy velice světlé. Samolepky se pak na zdi nebudou vyjímat a budou spíše na obtíž, než na krásu.
 
Další velice oblíbená barva interiéru domácností je barva žlutá. Barva je to velice pozitivní a nabytá energií, na každého působí optimisticky a jiskřivě. V interiéru působí vesele a hravě. Na žlutý podklad se hodí samolepky, které jsou zbarvené do zelené a modré barvy. Barvy jsou si velice podobné a doslova spolu splynou. Velice dobrá volba.
 
Další barva je červená. Červená barva na někoho působí klidně a hravě, na někoho agresivně a provokativně. Červená barva se nehodí do velkých prostorů, působí depresivně a ne přiliž kladně na člověka. Na červený podklad se hodí samolepky, které jsou zbarveny do světlých barev. Vůbec se tedy nebavte použít například bílou samolepku. Zeď tak dostane nový impuls a nádech kreativity a nápaditosti.
 
Při výběru barvy samolepky, kterou použijete na svojí barevnou zeď se řiďte pokyny, které jsou výše sepsány. Pokud tak uděláte, bude se Vám samolepka na zdi zajisté moc líbit.
V nabídce na Vás čeká 1833 dekorací ve 10292 variantách.

i-dekorace.cz

Pro partnery

Potřebujete pomoct?