Samolepky na zeď a dekorace - největší výběr za nejlepší ceny
Dárek pro naše zákazníky
Máme vlastní stroje, a proto produkty expedujeme již DRUHÝ den po objednávce.
Motivy skladem s poštovné nad 2000 Kč ZDARMA
Blíží se Vánoce, Česká pošta nestíhá dodávat zásilky, doporučujeme využít přepravní službu
Individuální přístup - dekoraci upravíme podle Vašeho přání.

Chcete e-mailem dostávat zprávy o novinkách, akcích a slevách?

Novinky

O nás

VYTVOŘ SI SVŮJ SVĚT …….. vítejte v našem internetovém obchodě.
 
Každý den začíná i končí v našem domově, tedy v bytě či rodinném domě. Ale je to náš domov, místo pohody, klidu a odpočinku.. A každý z nás chce mít toto místo krásné, přívětivé, pohodlné, příjemné… prostě dle vlastních představ. Každý detail v našem interiéru je důležitý a vytváříme si ho tak, aby se líbil především nám. Máme se v něm cítit pohodlně a příjemně, abychom si  zde dokázali odpočinout. Každá maličkost je důležitá.
 
V našem internetovém obchodě se specializujeme na návrhy a výrobu nejrůznějších interiérových dekorací, jako jsou samolepky na stěnu, fototapety, fotky na zeď, samolepky na nábytek či obklady, samolepky na dveře, fotografie, plátna do obrazů či plakáty.
 
A dnes k tomu máte hodně možností, velký výběr doplňků a dekorací. Právě dekorace můžou doladit interiér jakékoliv místnosti a navodit atmosféru, kterou chcete. V dnešní době jsou velmi oblíbené dekorace na stěnu a v této oblasti jsou asi nejžádanější samolepky na zeď. Právě tyto samolepky jsou velmi jednoduše aplikovatelné pomocí tzv. aplikační fólie a dokážou výborně oživit, vyzdobit a doplnit jakýkoliv interiér. Lze je aplikovat na jakýkoliv druh stěny, od panelu, přes sádrokarton až po zděné stěny.
 
A především si můžete vybírat z veliké škály motivů, zvolíte si vlastní velikost, která se vám hodí na dané místo. Dále si  můžete zvolit libovolnou barvu, která bude pasovat k barvám vašeho pokoje či nábytku. Zvolíte motiv, který se vám líbí, ať to jsou již květiny, rostliny,  zvířata, stromy, nápisy, znaky, symboly nebo i nejrůznější přírodní, hudební,sportovní a abstraktní motivy. Velká škála  možností je též v dětských motivech.
 
Můžete si též navrhnout i vlastní motiv nebo si vybrat z autorských motivů. Poznejte sami, že drobná dekorace může ještě více vylepšit a zpříjemnit váš interiér.
 
Závěrem jen jedna zajímavá služba, když si pošlete fotografii vlastního interiéru, tak vám uděláme zdarma koláž s dekorací kterou si vyberete. Uvidíte, jak by ve skutečnosti vypadla ve vašem vybraném pokoji a na vybraném místě.

V nabídce na Vás čeká 1833 dekorací ve 10292 variantách.

i-dekorace.cz

Pro partnery

Potřebujete pomoct?