Samolepky na zeď a dekorace - největší výběr za nejlepší ceny
Dárek pro naše zákazníky
Máme vlastní stroje, a proto produkty expedujeme již DRUHÝ den po objednávce.
Motivy skladem s poštovné nad 2000 Kč ZDARMA
Blíží se Vánoce, Česká pošta nestíhá dodávat zásilky, doporučujeme využít přepravní službu
Individuální přístup - dekoraci upravíme podle Vašeho přání.

Chcete e-mailem dostávat zprávy o novinkách, akcích a slevách?

Novinky

Firemní novoročenky na míru

Firemní elektronické a tištěné novoročenky

Jelikož se již opět blíží čas Vánoc a vstupu do nového roku 2015, mnoho z nás se jako každoročně potýká s otázkou výběru vhodných novoročenek. Jakou novoročenku vybrat a zda je lepší zvolit novoročenku elektronickou či papírovou jsou jen dvě z mnoha základních otázek. K největším problémům totiž patří zejména: „Kde kvalitní novoročenku koupit?“

Na trhu existuje nekonečně mnoho společností, nabízejících prodej novoročenek, problémem ale zůstává, že mnoho z nich nemá tak kvalitní servis, jaký vyžadujeme.


Kritéria pro výběr novoročenek

Nejdůležitější je pro nás zejména bohatý výběr těch nejrůznějších novoročenek. To, jak novoročenka vypadá, totiž stále zůstává tím nejdůležitějších kritériem k jejich výběru. Pokud nás totiž nijak nezaujmou, zajisté si je nekoupíme.

S velice zajímavým řešením přišla naše partnerská společnost enovorocenky.cz. Nabízí totiž zákazníkům to, co chtějí nejvíce, především tedy bohatý výběr novoročenek. Navíc tato společnost nabízí nejen prodej novoročenek kvalitních a krásně zpracovaných, ale nabízí také služby nadstandardní.


Novoroční varianty

Stačí si tedy otevřít stránku: www.enovorocenky.cz a odhalí se vám svět novoročních zázraků. Můžete se vybrat z více než 600 motivů kvalitních moderních novoročenek.

Součástí každé novoročenky je zapracování Vašeho loga a textu dle přání. Poté obdržíte email s náhledem Vaší novoročenky, a pokud vám bude vyhovovat, nejdéle do druhého dne odešlou kompletně zpracovanou emailovou šablonu připravenou k odesílání jako novoroční přání.

Pokud však upřednostňujete klasickou formu novoročenek v podobě papírové, máme pro vás výbornou zprávu. Nabízejí také tisk těchto novoročních přání za velice příznivé ceny. Vytištěné novoročenky je možné si vyzvednout v Praze a nebo zaslat poštou.


Kvalita za rozumnou cenu

Nabízejí velice kvalitní servis za bezkonkurenční cenu. Navíc, pokud jste již někdy byli jejich spokojenými zákazníky a koupili jste si novoročenku, získáváte jako dárek 30% slevu na nákup dalších novoročenky, každý další rok.

Novoročenky jsou velice kvalitně zpracované, neboť kladou důraz na detaily. Také se pyšní velkým výběrem, v současné době totiž nabízejí neuvěřitelných 600 novoročenek a množství se neustále zvyšuje.

Společnost enovorocenky.cz vás jistě nadchne velice příznivou cenou, nejvyšší kvalitou a bohatým výběrem těch nejkrásnějších novoročenek. Podívejte se a posuďte sami.


Novoročenka ZDARMA

 

 

V nabídce na Vás čeká 1852 dekorací ve 10248 variantách.

i-dekorace.cz

Potřebujete pomoct?